Sunday, January 26, 2014

Çok Tatlı ve Çok Saçma

Telefonda çok oyun oynamayı seven bir insan değilim ama bir türlü silemediğim iki uygulamam var. Biri çok tatlı ve zevkli bir oyun, diğeri sevmediğiniz insanlara yapılacak tam bir pislik şakası oyunu.  ( ama ben tabiki sevdiğim insanlara da yapıyorum ) 

İlkinin adı Fling (: 

Oyunun içinde minik topçuklar var. Topçukları birbirine çarptırarak ekranınızda son bir tane topçuk kalmasını sağlamanız gerekiyor. Her seviyede yaklaşık 8-9 oyun tamamlıyorsunuz ve bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanıyorsunuz. 


İlk seviyeler çocuk oyuncağı, 17. Seviyeye gelince kafa patlatmalar başlıyor. Topçukları bu şekilde birbirine çarptırırken suratları yamuluyor çok tatlı.


Mavi topçuk ekranda tek başına kaldığında da oyun kazanmış oluyoruz. ((: 


Bu da 17. Seviye welcome on board ;) 

Şimdiiiii, Scary Prank tam bir pis şaka uygulaması...


Oyunun tüm amacı kişiyi bir süre oyalamak. Bunu da ekranda iki kere rakamlar dizisi göstererek ve bu ikisinin aynı olup olmadığını sorarak yapıyor.


Play tuşuna bastıktan sonra şakayı yapmak istediğiniz kişiye telefonunuzu vermekte fayda var yoksa oyunun ilk açılışındaki şu ekranı görebilir...


Neyse siz Scary Prank'i indirip kendiniz oynadığınızda zaten konuyu anlayacaksınız (: 

İlk ekran böyle geliyor: 


Bu rakam bir daha ekranda çıkıyor ve sonra şu soru geliyor:


Bu şekilde bir kaç ekran soru ve cevap olarak geçiyor ve ekrana bakan kişi bunun bir hafıza oyunu olduğunu sanıyor ta ki ekranda hiç beklemediği bir anda şunu görene kadar:


Üstelik çığlıklar ve iğrenç sesler eşliğinde!! :D :D 

Ps. Telefonu tutan kişi genelde korkudan elinden düşürüyor! :D 

İyi eğlenceleeeer! ~*.*~
No comments:

Post a Comment