Thursday, January 16, 2014

JELLY

Twitter hepimizin hayatımızı paylaşma çılgınlığı. Hashtagler, instagram fotoğrafı paylaşmalar, RT'ler, kavga dövüş bilgilendirmeleri derken twitter gerçek anlamda bir sosyal etkileşim sitesi oluverdi.

Twitter'ın kurucu ortağı Biz Stone. Şimdi Jelly'nin de kurucu ortağı.

Peki Jelly ne?

~ **..** ~

The co - founder of Twitter, Biz Stone is now the new co - founder of Jelly another mobile application.

It is forecasted that probably Jelly will also be one of the top used channels on digital.

and...

What is this Jelly?

~**..**~


Jelly: Yeni Google

Jelly: is the new GoogleSosyal ağlarınızda Twitter ve Facebook arkadaşlarınızdan Jelly'si olanlar uygulamanın içinde direk sizinle buluşuyor.

Uygulama telefonunuzun kamerasıyla çalışıyor ve amaç herhangi bir şeyi uygulamayı kullanarak arkadaşlarınıza sormak. Kısacası hem sosyalleşmek, hem de elimizdeki teknolojiyi günlük sosyal yaşantıyı arkasına alan bir trend ile yeni bir arama motoru yaratmak...

Üstelik fotoğrafını çektiğiniz şeyi daire içine alıp, oklarla gösterebilir yazılar da yazabilirsiniz ((: Doodle bir nevi!

O.o

Your social network friends from Facebook and Twitter who also has the application Jelly, meet you directly through the app.

This mobile app starts with the camera of your mobile phone and it enables you to ask questions about anything to yout friends by or by not taking pictures.  In short it is a about to be a new search engine, derives from the trend of the new social life structure and the available technology...

Plus, you can doodle what you capture, you can point it with arcs to ask or circle it!İşte Jelly'nin çıkış fikri... Biz Stone ve kurucu ortağı kısaca anlatıp, uygulamayı gösteriyorlar!!

There you go with Jelly's idea of existing, Biz Stone and his partner are explaining the app!!


Let's help each other. (:


No comments:

Post a Comment